Anasayfa » GARANTİ » İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019 Güncel
İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019 Güncel

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019 Güncel

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Bankalar tarafından temin edilebilen ihtiyaç kredileri son birkaç yıldır oldukça etkili bir şekilde varlığını sürdürmektedir. İhtiyaç kredisi veren bankalar ismi ile yola çıktığımız da Türkiye’deki tüm bankaların ihtiyaç kredisi verdiğini söyleyebiliriz. Ancak her bankanın farklı uyguladığı metotlar bulunur. Ayrıca her bankanın düzenlediği kredi kampanyaları bulunur. Bayram kredisi, Taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve daha fazlasını sunan bankaların birde kendilerine has faiz oranları belirlemesi durumu vardır.

Örneğin; X bankası ihtiyaç kredisini 1.25 faiz oranıyla verirken, bir diğer banka aynı ihtiyaç kredisini % 1.20 üzerinden vermektedir. Bu güncel bir durum olup bankaların kampanyalarını ya da faiz oranlarını sürekli takip ederek ulaşacağınız bir yöntemdir. Kredi kullanırken hepimizin mutlaka kredi araştırması içerisinde olduğumuz bir gerçektir. Buna göre, kendinize uygun krediyi bularak ertelemeli kredi, vadesi uzun kredi veya düşük faizli kredi veren bankalar adı altında araştırmalarınız olabilmektedir. Kredi kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunur. Bu kuralları yazımızın devamında sizlere anlatacağız. Ancak uyup uymamak size kalmış bir durumdur.

İhtiyaç Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kredi çekmeden önce aylık ödeyebileceğiniz tutarlar için kendinizce bir plan yapmalısınız. Aldığım maaş şu, ödeyeceğim tutar şu, geriye kalanla nasıl geçinirim gibi sorunlardan öncelikle kurtulmalısınız. İyi plan yapmanız demek ileride sıkıntı çekmemeniz anlamına gelecektir. Burada vade sayısı ödeyeceğiniz toplam tutarı ve taksit tutarını belirleyecektir. Eğer yanlış plan yapmanız durumunda ödemelerde gecikme gibi işlemlere tabi tutulduğunuzda kredi notunuzun düşeceğini bilmenizi isteriz. Kredi notu düşerse eğer bir sonraki kredi çekme işlemlerinizde zorluk yaşayacaksınız anlamına gelir.
Kredi kullanmadan önce tüm bankaların faiz oranlarını ve kredi kampanyalarını araştırmanız sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Hangi Bankalardan Kredi Kullanmanız Önerilir?
Burada belirteceğimiz tüm süreç sizlere bilgi paylaşımı için buradan güncel olarak sizlere sunulmaktadır. Ancak sizler daha detaylı bilgiler almak için buradan ön bilgi alıp bankaların resmi web sitelerinden güncel kredi kampanyaları hakkında bilgi almanız daha iyi sonuç verecektir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu günlerde başlattığı kredi kampanyalarından birisi Bayram Kredisi olmaktadır. 48 Aya kadar vade seçeneği sunmasının yanı sıra %1.29 faiz oranıyla müşterilerine ihtiyaç kredisi vermektedir.
Garanti Bankası müşterisi iseniz eğer İnternet Bankacılığı, Mobil uygulama, Müşteri hizmetlerini arayarak ve bankaların şubelerine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Daha detayı bilgi için Garanti Bankası ihtiyaç kredilerine göz atabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi
Bugünlerde Bayram Kredisi Kampanyası sunan bankalardan birisi de Vakıfbank olmaktadır. Sizlere ihtiyaç kredisi kullanmanız için tavsiye ettiğimiz bir bankadır. Resmi web sitesi üzerinden kontrol ettiğinizde Geleneksel Bayram Kredisi ile karşınıza çıkacaktır. Faiz oranları ise oldukça düşüktür. 1000 TL – 10.000 TL arası kredi kullanmak isteyenler 1.20 faiz oranı
10.000 – 90.000 TL kredi kullanmak isteyenler %1.16 faiz oranı ve 1.25 faiz oranıyla kredi kullanma seçenekleriniz mevcuttur.
Sizlerin araştırmaları ile daha birçok faizi düşük banka kredileri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak sizlere önerdiğimiz Vakıfbank ve Garanti bankası bunlar önerilerimiz arasındadır.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com