Anasayfa » GARANTİ » Garanti’den 5 Dakikada Onaylı Taşıt ( Araç Kredisi ) & Detaylar
Garanti’den 5 Dakikada Onaylı Taşıt ( Araç Kredisi ) & Detaylar

Garanti’den 5 Dakikada Onaylı Taşıt ( Araç Kredisi ) & Detaylar

Müşteri kitlesini hızla büyüten ve memnuniyet konusunda başarılı bir banka olan Garanti Bankasının taşıt kredisi kampanyaları hakkında bilgileri sizler için bir araya topladık. Müşterilerine 5 dakikada kredi imkanı sunan bir banka olarak yoğun ilgi görmekte ve en çok tercih edilen bankalardan birisidir. İhtiyacınız olan krediyi en hızlı kullanabileceğinizi bilmenizi istiyor, sizlere hangi kredi imkanları sunduğu ve nelerde fayda sağlayacağı hakkında aşağıda bilgiler paylaşmak istiyoruz. Hepimizin günlük ihtiyaçları ve alışveriş zamanında kredi kartı kullanarak puan kazandığı ve bu puanları biriktirerek toplu bir fırsat daha kazanarak paramızı harcadığımızı biliyoruz. Kredi ihtiyaçlarımız ile’de ev, iş yeri, araba ve diğer her türlü konuda işimizi görüyor, bankaya her ay eşit taksitlerle ödeme imkanına sahip oluyoruz. Şimdi gelelim Garanti ile neler yapabildiğimiz konusuna..

Hayalinizde almayı düşlediğiniz arabanızı kolay ve en hızlı şekilde almak için Garanti Bankası araç kredisine başvurarak 5 dakika içinde kredinizi kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz. Almak istediğiniz arabanızı seçin, bankaya bildirin ve araba üzerine kredinizi çıkartarak eşit taksitlerle ödemenin kolaylığını keşfedin. 48 ay vade seçeneklerinden yararlanarak ödemelerde zorlanmadan arabanızın taksitlerini ödemeye başlayabilirsiniz.

Ürün               6 Ay  12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay

Taşıt Kredisi (%) 1,44      1,44  1,44  1,44   1,44   1,44

Ürün  Kredi Tutarı (TL)  Faiz Oranı (%)     Vade    Taksit (TL)   Toplam Masraflar(TL)   Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)Taşıt Kredisi*     

                   30.000               1,44     3            6 ay     1126,19               457,5                                                23,2918%

 Garanti Bankasına hemen taşıt kredisi başvurusu yapmak için yanınızda T.C Kimlik kartınız, başvuru formu, gelir belgesi ve ikamet kağıdı ile en yakın şubelerden başvuruda bulunarak krediniz için ilk adımı atabilir, en kısa sürede aracınız için gereken krediyi belirlediğiniz taksit seçenekleri ile ödemeye başlayabilirsiniz. Her yıl yüz binlerce insanın kullandığı ve araç sahibi olduğu taşıt kredisine sizde hemen kısa yoldan başvurarak araç sahibi olmanın rahatlığını hissedebilirsiniz. Hem bireysel, hem şirketler için uzun vadeli taksit imkanı sunan bankanın ayrıca çeşitli kampanyalarından yararlanabilir, araç kredisini belirli kampanyalar dahilinde kullanarak daha çok karlı olmanın farkına varabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi ve en hızlı kredi veren bankalarından birisi olarak hizmetini sürdüren Garanti Bankasının müşteri hizmetlerine bağlanarak’ta tüm soru ve sorunlarınıza anında yanıt alarak gönül rahatlığı ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler size daha iyi hizmet verebilmek adına kayıt altına alınmaktadır. Sorunlarınızın çözümü ve bankadan memnuniyet durumunuz değerlendirilir ve yaşadığınız sorunların bir başka zaman tekrarı olmaması için çalışmalar başlatılır. Sorunlarınızı ”444 0 333” numaralı Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ile hızlıca çözüme ulaştırabilir, yapmak istediğiniz işlemler için ayrıca otomatik sistem sayesinde daha hızlı çözüm imkanı sağlar. Yapmak istediğiniz işlemi karşınıza çıkan Garanti oto yanıt sistemi sayesinde kısaca ve hızlıca hallederek tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız arabaya aynı zamanda kasko ve sigortada yaptırma imkanına sahip olarak aracınızı her türlü sıkıntı ve olası kazalara karşı koruma altına alma imkanına’da sahip olabilirsiniz. Tüm sel, afet, deprem, çalınma ve kaza esnasında hem sizi hemde arabanızı güvence altına almanız için müşteri hizmetlerinden detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinin size bir telefon kadar yakın olduğunu her zaman unutmayınız.

Ayrıca bankanın genel merkezinin bulunduğu adres: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul
 Merkez Telefon No: 0212 318 18 18
Yukarıda yer alan bilgiler bankanın kendi sayfasında yer alan gerçek bilgileri olup, sadece merkez ile görüşmek isteyenlerin arayabileceği telefon numarasıdır. Diğer soru ve sorunlarınız için 444 0 333 numaralı telefon ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Garanti Bankası Yurt Dışından Ulaşabileceğiniz Numaralar: +90 444 0 333  –   +90 850 222 0 333 olarak belirtilmiştir.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Benzer Yazılar
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com