Anasayfa » AKBANK » Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?
Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında oldukça geniş bir yelpazede farklı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda 48 aya varan vade seçeneklerini müşterilerine sunan Akbank, bazı şartları karşılayabilen müşterilerine ihtiyaç kredisi hizmetini sunmaktadır. Bu şartlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

Yukarıda sıralanan şartları karşılayan bireylere farklı alternatif seçenekler sunan Akbank, en uygun kredi seçeneğini sunabilme konusunda da kabiliyetli bir banka olmaktadır. Bu kapsamda bazı kriterleri gözeterek ihtiyaç kredisi almak çok daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum sadece Akbank ihtiyaç kredisi için geçerli olan bir durum değildir.

Akbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

İhtiyaç kredisi talebinde bulunan müşterilerinden bazı belgeler talep etmektedir. Bu kapsamda Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerin aşağıdaki belgeleri sunmaları gerekli olmaktadır:

Akbank, Direkt Kredi uygulamasıyla da müşterilerine ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Üstelik bu kredi için şubeye gitmeye gerek dahi duyulmamaktadır. Bu kapsamda cep telefonunuzdaki Akbank mobil uygulaması vasıtasıyla 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik 48 aya kadar vade seçeneği de mobil uygulama sayesinde mümkün olmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi söz konusu olduğunda Akbank Direkt Kredi, oldukça avantajlı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira Direkt Kredi sayesinde 7 gün 24 saat ihtiyaç kredi başvurusu yapılabilmektedir. Üstelik belge ve imzaya dahi gerek duyulmamaktadır.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com